**** Hotel Kaskada /ubytovanie Kurim

Hotel Kurim Kaskada
Štvorhviezdičkový hotel KASKÁDA ponúka pokojné a príjemné ubytovanie v krásnej prírode v blízkosti Brnenskej priehrady. Ubytovanie je riešené formou bungalovov s celkovou kapacitou 100 lôžok s prekrásnym výhľadom na golfové ihrisko ktorého je hotel súčasťou. Spoločný názov rekreačne športového areálu a hotela - KASKÁDA - vystihuje jeho zasadenie do okolitej prírody a je potvrdením istej výnimočnosti danej lokality.

Hotel Kaskáda Kurim popis ubytovania:
K ubytovaniu tu slúži 49 izieb - 3 apartmány, 10 izieb lux a 36 izieb štandard, v ktorých nájdete všetko potrebné pre príjemné strávenie Vášho voľného času.
Izby STANDARD, izby LUX a apartmány sú vybavené - TV, rádio, telefón, minibar, internetová prípojka, sociálne zariadenie, sprchovací kút, vonkajšia terasa. Izby LUX a apartmány sú s klimatizáciou a majú navyše trezor. V apartmánoch je ešte kuchyňa s kompletným vybavením, jedáleň, oddelená spálňa a šatňa, sociálne zariadenie - sprchovací kút alebo vaňa.

V hoteli Kaskáda je k dispozícii:
- Wellness centrum - relaxačný bazén s protiprúdom, fínska sauna, parná kúpeľ, privátny whirlpool, masáže
- Kongresové centrum so zázemím - kapacita až 180 miest, možnosť rozdelenia na 4 samostatné salóniky
- Klubovňa pre menšie školiace akcie
- Golfové ihrisko, tréningové centrum golfu, golfový simulátor
- Bowling
- Bežecké trasy a korčuľovanie (v závislosti na počasí)
- Ďalšie atrakcie na objednávku - vďaka veľkému priestoru okolo hotela je možné zariadiť veľa sprievodných aktivít na želanie klienta (paintball, motorové štvorkolky, horolezecké steny, lety balónom, lukostreľba).
 
Hotel ubytovanie Kurim Reštaurácia Kaskáda
Príjemné posedenie v modernom a decentnom interiéri reštaurácie umocní zážitok nielen z kulinárskych špecialít ale aj z každodenného vynikajúceho poludňajšieho menu. Reštaurácia sa môže pochváliť aj vlastnou vinotékou so širokým výberom špičkových moravských i zahraničných vín. Každý labužník si príde na svoje, či už v podobe každodenného menu alebo výberom z jedálneho lístka, ktorý ponúka nevšedné a zaujímavé kulinárske špeciality aj klasickú kuchyňu. V letnom období je v prevádzke vonkajšia terasa - poznáte krajší pocit, ako si v letnom období posedieť na terase, v kľude si vychutnávať jedlo a kochať sa okolitou krajinou?
V ponuke nechýba možnosť zabezpečenia rautov, garden párty, cateringu a párty servisu.
V priestoroch reštaurácie sa bezplatne ponúka možnosť bezdrôtového pripojenia k internetu.
Príďte si pochutnať!
 
Reštaurácia Cadentes
Radi sa nechávate očariť výnimočnými kombináciami farieb, vôní a chutí? Ste nároční a ide vám o jedinečný kulinársky zážitok, ktorý vám pripomenie, prečo si niektoré reštaurácie zaslúži byť uctievané?
 
Potom práve pre Vás je pripravená štýlová reštaurácia Cadentes, ktorá svojím kulinárskym umením učaruje nielen vaše chuťové poháriky, ale navodí aj príjemnú atmosféru, umocnenú neopakovateľným výhľadom. Či už k nám prídete prežiť romantickú večeru vo dvoch, rodinné stretnutia, alebo dôležitý meeting s Vašimi významnými klientmi - nechajte sa rozmaznávať profesionálnym personálom a rozmaznávajte seba i svoje chute kvalitnou starostlivosťou.
 
Príďte zažiť niečo jedinečného z medzinárodnej kuchyne, alebo len okúsiť chute pravých českých jedál. Ukážte svojim klientom, že ste dôstojný obchodný partner, alebo len príďte, staňte sa na dnešný večer niekým výnimočným a nechajte sa vtiahnuť do sveta zážitkovej gastronómie.
 
Kurim hotel ubytovanie Kaskáda Golfové ihrisko:
Golfové ihrisko s 27 jamkami a 6 jamkami golfovej akadémie je vybudované za účelom poskytnutia príjemných športových zážitkov podložených najvyššou možnou kvalitou ihriska. Prevedenie a skĺbenie hracích plôch s okolitou prírodou je citlivo doplnené trinásti jazerami s vodnou plochou presahujúcou dva hektáre.
Hotel Kurim Kaskada - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kurim Kaskada - hotel má reštauráciuHotel Kurim Kaskada - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Kurim Kaskada - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Kurim Kaskada - možnosť pripojenia na internetHotel Kurim Kaskada - k dispozícii letná terasaHotel Kurim Kaskada - golfHotel Kurim Kaskada - k dispozícii kavareňHotel Kurim Kaskada - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Kurim Kaskada - akceptuje creditné karty VISAHotel Kurim Kaskada - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Kurim Kaskada - akceptuje creditné karty JCBHotel Kurim Kaskada - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Kurim Kaskada - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Kurim Kaskada - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kurim Kaskada - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kurim Kaskada - Izby s vlastnou toaletouHotel Kurim Kaskada - v izbach je telefon